Sneekweek 2018 - 3 t/m 12 augustus - 83e editie

Gratis vervoer met elektrische Shuttlebus

Tijdens de Sneekweek wordt op alle dagen gereden. Het gebruik van de shuttles is gratis voor gasten en toeristen van de stad.Elke dag van de Sneekweek staan onze vrijwilligers voor u klaar op de 6 speciale Sneekweek opstapplaatsen om u naar het centrum te brengen.

Tijdens de Sneekweek wordt op alle dagen gereden. Het gebruik van de shuttles is gratis voor gasten en toeristen van de stad.Elke dag van de Sneekweek staan onze vrijwilligers voor u klaar op de 6 speciale Sneekweek opstapplaatsen om u naar het centrum te brengen.

• 1: Flexaterrein oppenhuizerweg
• 2: Station
• 3: Veemarktterrein
• 4: Oud Kerkhof (bij martiniplein)
• 5: Boschplein
• 6: Kleinzand (ter hoogte van Weduwe Joustra)

Chapoo! voor alle vrijwilligers!!
Op onze interactieve kaart kunt u precies zien waar de opstapplaatsen zijn.(zie home pagina)
 
Gratis vervoer Sneekweek
Nieuws